Nabídka apartmánů

Apartmán Dobrá naděje je malý rodinný penzion v klidné městské části Uherského Hradiště. Samotné centrum města se spoustou skvělých restaurací, obchodů, pekáren, kaváren, bister, vlakovým nádražím se nachází v docházkové vzdálenosti (10 min). Městský park, aquapark nebo nákupní centrum Tesco je v blízkosti, cca 5 min chůzí. Apartmán Dobrá naděje nabízí příjemné ubytování ve dvou prostorných a plně vybavených apartmánech. Apartmány jsou vybaveny vlastní zařízenou kuchyňkou, jídelním koutem, ložnicí, zimní verandou nebo balkonem a vysokorychlostním internetem (WIFI). Parkování je možné vedle domu na veřejném parkovišti. Kola je možno uzamknout na zahradě ve stojanu na kola. Apartmány jsou situované v přízemí a mají každý svůj samostatný vstup.

Apartmán 1

Prostorný apartmán (50m2) s jednou ložnicí, kuchyní, koupelnou s WC a vstupní verandou – zimní zahradou je situován v zadní části domu s okny do zahrady. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, jídelním koutem, varnou deskou, elektrickou troubou, kávovarem na kapsle, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí s mrazákem. V ložnici je manželská postel a rozkládací dvoulůžko. Apartmán je vhodný pro 1-3 osoby.

Cena apartmánu: 1 200,- Kč/noc/1-2 osoby, 1 500,- Kč/noc/3 osoby

Poptávka

Apartmán 2

Velký apartmán (70m2) se 2 oddělenými ložnicemi, centrální místností s kuchyní, sprchovým koutem, umývárnou s WC a vstupním balkonem je situován v přední části domu. Kuchyňka je vybavena kuchyňskou linkou, jídelním koutem, varnou deskou, kávovarem na kapsle, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí s mrazákem. V ložnici je manželská postel a v ložnici 2 jsou 2 samostatná lůžka. V centrální místnosti je rozkládací pohovka. Apartmán je vhodný pro 1-5 osob..

Cena apartmánu: 1 200,- Kč/noc/1-2 osoby, 1 500,- Kč/noc/3 osoby, 1 900,- Kč/noc/4 osoby, 2 300,- Kč/noc/5 osob

Poptávka